Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Магазин Пестеля 15_3
Раді повідомити всім шанувальникам продукції фабрики «Поліграфіст» про відкриття фірмового магазину за новою адресою, вул.Пестеля, 15. У нас новий, затишний, гарний магазин, якісна, креативна продукція ділового та шкільного асортименту від виробника, привітний та кваліфікований персонал!

Нещодавно Фабрика «Поліграфіст» стала об‘єктом вивчення журналістів програми «Зроблено в Києві» (телеканал «Київ»), що звичайно нас дуже тішить.

Фабрика «Полиграфист» поздравляет всех с Днем Победы и благодарит ветеранов войны за отвагу, честь и мужество с которым они защищали нашу землю! Здоровья Вам и чистого неба! Ваш подвиг всегда будет примером для подрастающего поколения!

На початку квітня у Києві вже традиційно проходила Міжнародна виставка «Світ канцелярії».

З 3-го по 6-те квітня у Києві у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» буде проходити XIV міжнародна виставка «Світ канцелярії». Кожен рік ця подія збирає кращих представників канцелярської галузі.

Більш ніж 100 років назад було запроваджено ідею святкування Міжнародного жіночого дня. Метою цього святкування була боротьба жінок за свої громадянські права. І таки подіяло – жінки отримали право голосу, нарівні з чоловіками.

У світі існують не так вже і мало свят присвячених чоловікам – їх доблесті, відвазі та мужності. Це і День батька, і Всесвітній день чоловіків, і Міжнародний чоловічий день. Є також и День збройних сил Україні, який відзначається 6 грудня, але так і не ввійшов до «народних» святкувань.

До знайомих нам з дитинства свят таких як Новий рік, 8 березня або ж День Перемоги останні роки додаються і інші, які святкуються у різних країнах світу.

Шановні друзі! Колектив фабрики «Поліграфіст» вітає вас зі святами, що наближаються!

Наближається одне з улюблених свят, в яке прийнято дарувати подарунки. І якщо ви ще не визначились, що подарувати колегам та партнерам по бізнесу пропонуємо заглянути на сторінки журналу "Офисный Эксперт" та знайти там ідеї для подарунків.

1..10  ::  11..20  ::  21..30  ::  31..40  ::  41..50  ::  »» 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.