Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Нове обладнання на фабриці "Поліграфіст"

06.09.2006

В серпні 2006 року згідно комплексного плану модернізації підприємства, фабрика «Поліграфіст» придбала високопродуктивний автомат з виготовлення палітурок для паперово-білової продукції від відомого виробника «KOLBUS».

За інформацією, що її надав директор фабрики Чернеженко В.П., комплекс вже знаходиться на виробництві і з 11.09.2006 буде введений в експлуатацію. Гігантська потужність машини (5000 одиниць/зміну) та легкість в її керуванні та переналадці забезпечить фабриці стрімкий зріст виробництва усіх видів продукції з твердою палітуркою.

За інформацією від Директора з виробництва Гончар Л.В. все йде згідно плану, а головна задача лінії «KOLBUS» - покращити споживацькі якості наших виробів (зовнішній вигляд палітурки) та зменшити витрати на виробництво, що безумовно надасть можливість сформувати більш конкуренту ціну на ринку паперово-білових виробів.

Серійне виробництво продукції Нової колекції «Ділова Енергія – 2007» розпочнеться з 12 вересня.


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.