Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Підготовка Нової колекції ділового асортименту Ділова Енергія-2008

27.07.2007

В гарячий сезон продажу шкільного асортименту, виробничий комплекс фабрики «Поліграфіст» вже на повну силу готує нову колекцію ділового асортименту 2008.

Придбані та завезені нові палітурні матеріали із Голландії, Іспанії, Італії. Цього року датовані та недатовані щоденники євро формату будуть випущені з блоками на білому та кремовому папері. Своїх клієнтів фабрика порадує новинками – це датований щоденник з оригінальним зручним блоком формату 165х215, датований щотижневик з блоком на кремовому папері формату 90х150, блокноти на боковій спіралі та в твердому картоні ламіновані з УФ-лаком, а також новими дизайнами блокнотів формату А6, А5, А4.

Зі зразками продукції можна буде ознайомитись протягом виставки РЕКС-2007, де фабрика вже втретє представляє нові бізнес-аксесуари на своєму стенді в розділі «Рекламно-сувенірної продукції».


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.