Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Набирає обертів сезон продукції ділового асортименту

10.10.2007

Період з жовтня по грудень – найжвавіша пора замовлень товарів ділового асортименту на новий календарний рік. Фабрика «Поліграфіст» заздалегідь підготувалася до шквалу запитів своїх клієнтів у сезон.

Вийшов каталог нової продукції «Ділова енергія – 2008». До нової колекції, яка була представлена на щорічній виставці REX-2007, увійшли, як минулорічні вироби, які користувалися попитом, так і нові зразки ділових аксесуарів. Як показує досвід, лідерами продаж залишаються датовані та недатовані щоденники, які в цьому році отримали нову якість, дякуючи модернізації виробничої бази фабрики «Поліграфіст» та новим вітчизняним та зарубіжним матеріалам. Працівники цеху ділового асортименту фабрики протягом року проходили атестаційні комісії та отримали нові кваліфікаційні ступені. Якість продукції, як відмічали відвідувачі виставки REX-2007, так і дилери фабрики, стала на новий кращий рівень.

З питань замовлень ділових аксесуарів із колекції 2008 року та персоніфікованих виробів – звертайтесь до Управління замовлень фабрики.


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.