Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Інсталяція комплексу Schmedt на «Поліграфісті»

28.07.2009

Фабрика «Поліграфіст», незважаючи на умови кризи, не зупиняє процес модернізації обладнання. В червні – липня 2009 року на виробництві було введено в експлуатацію комплекс обладнання для процесів після-друку від компанії Schmedt. Обладнання було інстальовано компанією «Поліграфічні системи».

Нове обладнання дозволить виготовляти книги, альбоми, щоденники, що відносяться до елітного класу продукції, виготовлення яких ручним способом неможливе. Весь комплекс обладнання оперативно переналагоджується на зміну формату, а також пристосовано для виготовлення одиничних екземплярів продукції. Використання обладнання даної компанії ефективне при тиражах від одного до кількох тисяч екземплярів продукції.

Комплекс складається із дільниці для зборки палітурної кришки (ENANO 350, PRADECK TYPE HHS 23, PRA KANT HHS 6 E) верстата для вставки блока в палітурну кришку (PRA LEG HHS 1805 ) та верстата для пресування та штриховки готової книги (PRA FORM HHS 21).

Детальніше про кожен із елементів – http://www.printsys.com.ua/11990/default.aspx


За матеріалами сайту Поліграфічні системи 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.