Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Фабрика «Поліграфіст» - зміна стратегії?

30.11.2009

На ринку видавничих послуг з’явилася інформація про те, що ЗАТ «Поліграфіст» почав друкувати книги відомих українських авторів та видавництв.

Всім відомо, що «Поліграфіст» є одним із лідерів ринку зошитів з багаторічними традиціями якості та надійності, тому на питання можливої зміни стратегії підприємства дає відповідь безпосередньо директор фабрики – Чернеженко Василь Павлович:

- Так, дійсно, фабрика за останні декілька років комплексно модернізувала верстатний парк по всім дивізіонам виробництва. На сьогодні – ми одні із лідерів з виробництва усіх видів зошитів, а також – ділового асортименту (щоденники, візитівки, блокноти, планінги, корпоративні ділові комплекти і т.ін). Після бездоганного виконання декількох важких замовлень по книгам, ми дійшли висновку, що наш потенціал – набагато більше ніж два історично складених на повністю налагоджених напрямки. З серпня 2009 року ми освоїли технологію друку та зборки книги і тепер приймаємо замовлення на аналогічні роботи. Ми сподіваємось, що цей крок буде також успішним і наша система гнучкого прийняття замовлень для малих та середніх тиражів буде потрібна як українським так і іноземним замовникам. Маю за честь запросити усіх зацікавлених до спілкування із нашим відділом замовлень!


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.