Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Колекція учбового асортименту 2010!

22.02.2010

«Готуй сані з літа, а віз – узимку», - твердить народна мудрість. В нашому випадку – не віз, а Нову колекцію учбового асортименту 2010 р.

Спеціалісти фабрики Поліграфіст із гордістю представляють результат своєї праці - Нову колекцію учбового асортименту.

Зошити з новими дизайнами будуть супроводжувати як малюків, що тільки починають свій шлях по країні знать, так і виважених студентів, які вже готують свої дипломні та курсові роботи.

Більш ніж 100 колекцій зошитів, альбомів для малювання, зошитів для нот будуть виконані на високотехнологічному обладнанні із застосуванням нових якісних матеріалів. У новій колекції - зошити від 12 до 96 аркушів: на скобі, спіралі, біндері; формату А5, А4. Зошити ЗАТ «Поліграфіст» отримують обов’язкову сертифікацію Науково методичного центру при Міністерстві освіти і науки України.

Каталог Нової колекції буде представлений в рамках виставки «Світ канцелярії» в березні 2010 року. Також під час виставки відбудуться переговори з регіональними дилерами ЗАТ «Поліграфіст».

Покупці зможуть придбати продукцію із Нової колекції у канцелярських крамницях будь-якого міста України, починаючи з березня 2010 року.


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.