Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

З 3 по 6 березня 2010 року у виставковому комплексі «АККО Інтернешинл» проходила щорічна виставка «Світ канцелярії 2010»

12.03.2010

Керівництво ЗАТ «Поліграфіст» провело ряд плідних переговорів із регіональними дилерами та VIP клієнтами з усієї України. Був зроблений аналіз співробітництва за 2009 рік.

Важливо відмітити, що 2009 рік показав достойні результати, але разом із тим на 2010 рік були поставлені задачі збільшення об’ємів поставок, не дивлячись на важке положення в економіці країни та можливий дефіцит обігових коштів практично у всіх постачальників та операторів ринку.

Також у рамках виставки відбулись контакти із новими клієнтами фабрики, які із великою активністю готові почати співробітництво по шкільному та діловому асортименту фабрики.

В рамках виставки фабрика «Поліграфіст» презентувала нову колекцію шкільного асортименту та отримала дуже позитивні відгуки щодо цікавих та різнопланових дизайнів тиражних виробів.

Ми продовжуємо працювати, розвиватися, зростати та впевнені, що не підведемо своїх клієнтів в виборі достойного вітчизняного виробника паперово-білової продукції – фабрики «Поліграфіст»!


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.