Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Виставка “REX-2010”

05.10.2010

З 28 вересня по 1 жовтня у Києві проходила 14-та міжнародна виставка реклами, маркетингу та мас-медіа REX 2010.

На виставці фабрика «Поліграфіст» презентувала нову колекцію ділового асортименту «Ділова енергія 2011».

Новинками цієї колекції стали органайзери формату 90х150 мм на зручній кнопці, альбоми для візитних карток на 16 та 12 куліс, а також діловий датований щоденник на спіралі. Раніше ці вироби виготовлялись на замовлення. Тепер їх можна буде придбати, як тиражну продукцію.

Наші дизайнери та технологи не зупиняються на досягнутих вершинах і знаходяться у постійному пошуку вдосконалення виробів фабрики.

Відвідувачі та учасники виставки проявляли великий інтерес до тиражної продукції фабрики. Цікавили їх також наші вироби на замовлення та комплекс поліграфічних послуг.

Привертав увагу і новий рекламний ролик фабрики «Поліграфіст». Він створював у відвідувачів нашого павільйону позитивний настрій та особливу зацікавленість продукцією.

Колектив фабрики впевнений, що любов та майстерність, вміння та позитив, вкладенні у вироби підприємства, забезпечать ТМ «Поліграфіст» успіх та процвітання на ринку сувенірної та канцелярської продукції.

Як і завжди, всі вироби нової колекції Ви зможете замовити через Комерційну службу фабрики, а також побачити і придбати у нашому фірмовому магазині по вул. Воровського 35.


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.