Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Нове обладнання на фабриці «Поліграфіст»

18.01.2011

Одне з гасел нашого підприємства - «Поліграфіст – друк успіху!». Для того щоб відповідати цьому девізу, у минулому році було придбано нове обладнання!

Перша обновка - це копіювальна рама фірми BACHER виробництва Німеччини, що вже має на увазі якість. Це машина четвертого покоління, що означає - всі процеси рами повністю автоматизовані. Цей агрегат служить для експонування (засвічення) офсетних пластин, тобто практично, це початок друкарського процесу. Від якості виготовлення друкарських форм залежить і якість друку та готової продукції загалом. Нова копіювальна рама фірми BACHER дозволяє нам досягати кращих результатів у виготовленні продукції!

Детальніше про обладнання.

Друга обновка - проявочний процесор фірми MIZAR TH 85 (виробник – Італія). Він слугує для проявлення проекспонованих друкарських форм. Слід зауважити, що ця машина також повністю автоматизована. Тобто, якщо вона працює в автоматичному режимі, треба тільки покласти пластину на стіл з транспортерними стрічками и все – процес пішов! І вже на виході ми отримуємо повністю готову для подальшого використання друкарську форму. У проявочному процесорі ще передбачена функція гумування для тривалого зберігання друкарських форм.

Детальніше про обладнання.

Це нове обладнання безумовно покращить споживчі якості наших виробів та зменшить витрати на виробництво, що безперечно надасть можливість сформувати більш привабливу ціну на ринку паперово-білових виробів.


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.