Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Виставка «Світ канцелярії 2011»

14.03.2011

З з 2 по 4 березня 2011 року у виставковому центрі "АККО Інтернешнл" проходила виставка «Світ канцелярії 2011» на якій фабрикою «Поліграфіст» була представлена нова колекція учбового асортименту 2011 року.

Наш стенд привертав увагу відвідувачів стильними обкладинками шкільних зошитів та яскравими зошитами формату А4. Особливий інтерес викликали блокноти з дизайном в національному стилі, блокноти на спіралі з тисненням, вишукані альбоми для монет.

Були проведені зустрічі з усіма дилерами ЗАТ «Поліграфіст» та досягнуті домовленості про подальшу співпрацю. Також додались нові клієнти, яким припали до душі наші вироби якістю та ціною.

Всі новинки ви можете роздивитись на нашому сайті у розділі «Тиражний асортимент», підрозділ «Учбовий асортимент».

Більшість зошитів із новими дизайнами вже можна побачити та придбати у фірмовому магазині ЗАТ «Поліграфіст» (вул. Воровського, 35). Повний асортимент готової продукції з’явиться на полицях канцелярських магазинів по всій Україні протягом квітня-липня 2011 р.


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.