Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Запрошуємо прийняти участь у акції «Від виробника до школяра»!

27.03.2011

Минулої весни Київська фабрика «Поліграфіст» проводила акцію по обслуговуванню шкіл міста Києва по замовленню зошитів, щоденників, альбомів для малювання та нот для учнів, за цінами виробника на власній території, а також з доставкою за адресою школи. Більше 100-а шкіл скористались нагодою придбати учбову продукцію нашого підприємства.

У цьому році ми знову запрошуємо прийняти участь у акції «Від виробника для школяра».

Мета акції:

  • допомогти організованим групам батьків чи представників шкіл оминути торгівельних посередників та закупити зошити безпосередньо з цеху

    виробника без торгівельних надбавок;

  • виключити сумнівні сюжети з обкладинок - всі зошити колекції 2010-2011 ф-ки «Поліграфіст» мають «Свідоцтво про визнання відповідності педагогічним умовам» видане Міністерством Освіти і науки України;

  • забезпечити учнів екологічно чистою продукцією - весь наш учбовий асортимент має сертифікат відповідності до «Гігієнічних вимог до друкованої продукції для дітей» виданий Держаною системою сертифікації УкрСЕПРО.

Усім школам, які зацікавились умовами нашої акції буде надіслано каталог. Він був створений нашими дизайнерами спеціально для учбових закладів і вміщує в собі не тільки дизайни зошитів, а й альбомів для малювання, нот, щоденників, грамот та подяк та канцелярських дрібниць (олівці, ручки, фарби, пензлі та інше).

Також з березня по травень 2011 року ми запрошуємо учнів 4-11 класів на безкоштовні екскурсії до нашої фабрики! Детальну інформацію про екскурсію ви знайдете на нашому сайті.


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.