Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Фабрика «Поліграфіст» друкує КАЗКИ

31.05.2011

Фабрика «Поліграфіст» уже котрий рік підряд проводить безкоштовні екскурсії для школярів, щоб розповісти дітлахам про усі таїнства народження зошитів. Спеціально для них ми кожного року розробляємо та випускаємо зошити з найцікавішими та яскравими обкладинками.

Що ж іще корисного ми можемо зробити для молодого покоління?

У травні 2011 року фабрика «Поліграфіст» прийняла участь у цікавому проекті – видання книги бурятських казок «АЛТАН-ХАЙША – ЗОЛОТІ НОЖИЦІ».

«Книжка в її новому оформленні стане справжнім сюрпризом для старшого покоління бурятської діаспори та завжди буде ще одним святом-відкриттям, що робить щасливим Дитинство його маленьких мешканців! Вона також є даниною пам‘яті тим, хто стояв на початку зародження сьогоднішньої бурятської діаспори, і символом її життєстійкості…» - говориться у передмові до книги.

Автором ілюстрацій до книжки став 75-річний художник Радна Сахалтуєв, бурят за походженням. Завдяки йому з‘явилися образи вже улюблених персонажів Дитинства – доктора Айболить К.Чуковського, капітана Врунгель А.Некрасова, Лускунчика Е.Гофмана, Аліси Л.Керола, Робінзона Крузо Д.Дефо, Мері Попінс П.Траверс, морських піратів Р.Л.Стівенсона та інші казкові герої народів світу.

А наші майстри і спеціалісти постаралися, щоб книжка стала приємнішою для читання – яскрава синя глянцева обкладинка, гладенькі білі сторінки, тверда палітурка, і найголовніше… запах, запах новенької книжечки, коли хочеться все полишити і читати, читати, читати…

Приємної Вам подорожі казковим світом!

Фабрика «Поліграфіст» - для дітей!

P.S. Придбати книжку можна за телефоном: (067) 407-0800, (044) 546-8203.

 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.