Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Нові розробки художньо-конструкторської лабораторії фабрики «Поліграфіст»

22.07.2011
 
 
 
 
 
 

Яким би чином, не змінювалась мода ділових аксесуарів та не йшов стрімко уперед прогрес науки і техніки, надійним та незамінним помічником у роботі залишається діловий щоденник сучасної людини. Не даремно є таке прислів’я: «Що написане пером, не вивезеш і волом».

Ділові щоденники

Не має таємниці в тому, що плідній праці людини сприяє гарний настрій та зручні інструменти. А відомо, що, навіть, короткочасне споглядання на приємні та улюблені речі, підніме настрій надовго та буде сприяти успіху у роботі. Саме тому, в цьому сезоні ми пропонуємо Вам широке різноманіття ділових щоденників на будь-який смак.

Яскраві з квітковими аплікаціями - для прекрасної половини людства, та стримані, з вишуканим тисненням - для сильної.

Також, якщо Ви захочете мати унікальний діловий щоденник з будь-яким зображенням, що подобається Вам, можете звернутись до нашого відділу замовлень за адресою: м.Київ, вул. Воровського 33, тел. (044) 486-5797.

Новий паперовий виріб фабрики - набір для оригамі «Лебідь»

Фабрика «Поліграфіст» постійно намагається створювати якісну, а головне корисну для розвитку дітей продукцію.

Як зазначалось раніше – ми проводимо для учнів безкоштовні екскурсії на виробництво, а у травні цього року фабрика приймала участь у виданні бурятських казок «АЛТАН-ХАЙША – ЗОЛОТІ НОЖИЦІ».

Тож продовжуємо цю традицію та пропонуємо Вашій увазі наш новий фірмовий продукт - творчий набір оригамі «Лебідка».

Чому ори гамі? Тому що папір є невід‘ємною частиною життя фабрики, а оригамі (яп. «складати», камі — «папір», тобто «складений папір») - це мистецтво складання паперу, метою якого є створення витворів шляхом використання схеми геометричних згинів і складок.

Одним з найпопулярніших різновидів оригамі є модульне оригамі, в якому ціла фігура збирається з багатьох однакових частин (модулів). Кожен модуль складається за правилами класичного орігамі з одного аркуша паперу, а потім модулі з’єднуються шляхом вкладання їх один в одного, а сила тертя, що з’являється при цьому, не дає конструкції розпастися.

В цьому сезоні ми пропонуємо Вам набір для модульного орігамі «Лебідь» з інструкцією з виготовлення та зразок складеного модуля. Він складається із 500 заготівок білого кольору та однієї кольорової .

Такий спосіб конструювання добре розвиває дрібну моторику рук дитини, стимулює розвиток просторового та логічного мислення, художнього смаку, увагу, терпіння та вміння доводити розпочату справу до кінця.

Придбайте набір «Лебідка», і Ви гарно та з користю проведете час зі своїми дітьми та отримаєте задоволення самі!

Весь асортимент паперово-білової продукції фабрики «Поліграфіст» Ви можете придбати за адресою: м. Київ, вул. Воровського 35, тел. (044) 486-0332

Розклад роботи нашого магазину:

Понеділок - п`ятниця з 9.00 до 20.00

Субота - з 10.00 до 18.00

Неділя - з 10.00 до 17.00

Без обідної перерви!


З радістю чекаємо на Вас!


/Служба зв’язків із громадськістю ТДВ «Поліграфіст»/ 


 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.