Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Час добрих справ з Групою компаній «АІС»

02.09.2011
 

Фабрика «Поліграфіст» у якості партнера прийняла активну участь в у першому благодійному автопробігу в рамках проекту «АІС-дітям».

«АІС-Дітям» — благодійний проект Групи компаній «АІС», створений для підтримки дитячих будинків та інтернатів у віддалених населених пунктах.

29 серпня благодійна експедиція стартувала. Ціль автопробігу – відвідати п‘ять дитячих будинків в Черкаській, Херсонській областях та в Криму, які найбільш потребують уваги, та передати їм матеріальну допомогу. Завдяки активному сприянню керівництву Групи компаній «АІС» та працівникам компанії вдалося у короткий термі організувати таку масштабну подію та зібрати суму близько 80000 грн. Цієї суми вистачило на купівлю товарів першої необхідності, канцтоварів, повного «обмундирування» до нового учбового сезону, комп’ютерів, ігрових приставок та побутової техніки, які полегшать життя Доставка допомоги в рамках соціального проекту «АІС-Дітям» здійснюється шляхом організації автопробігу. Кожного разу маршрут складається таким чином, щоб з одне відвідання охопити одразу кілька закладів у суміжних областях. Запланована регулярність автопробігів – кожні 3 місяці, географія – уся Україна.

Основні предмети благодійної допомоги: канцелярія, іграшки, предмети гігієни, господарські та побутові речі.

Фабрика «Поліграфіст», яка є виробником паперової продукції учбового асортименту, та підприємством, яке постійно приймає активну участь у житті дітей та їх розвитку, не лишилась у стороні: на даний момент уже виділено продукції на суму близько 10 тис.грн. Це звичайно ж зошити, альбоми для малювання, також ручки, олівці, фарби, настільні ігри, портфелі, побутові товари та навій кольоровий принтер. І це тільки початок…

Разом з групою компаній «АІС» ми запрошуємо до співпраці партнерів, які готові допомогти в організації автопробігу, а також усіх бажаючих прийняти участь у зборі благодійної допомоги. Ви можете придбати необхідні товари та доставити їх до пункту збору допомоги за адресою: м. Київ, пров. Балтійський, 20, тел. (044) 585-6432.

Більше про проект «АІС-Дітям» можна дізнатися на сайті: www.deti.ais.ua або за телефоном Інформаційної ліній Групи компаній «АІС»: 0-800-500-205 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України).

«Усе найкраще - дітям!»

 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.