Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Бізнес-аксесуари - найкращі подарунки для ділових та енергійних людей до Нового року

10.11.2011
Бізнес-аксесуари - найкращі подарунки для ділових та енергійних людей до Нового року
Бізнес-аксесуари - найкращі подарунки для ділових та енергійних людей до Нового року
 

Так вважає журнал «Секретар-референт», що у своїй статті «Бізнес-аксесуари - найкращі подарунки» розглядав тему новорічних свят та необхідність придбати цікаві, оригінальні та корисні подарунки для клієнтів та партнерів.

«…Час минає доволі швидко: не встигнете озирнутися, к на порозі новорічні свята. А вони насамперед асоціюються з очікуванням чогось неперевершеного, мріями про прекрасне й, звісно, подарунками.

Які ж подарунки підійдуть співробітникам, партнерам, клієнтам? Відповідь на це питання очевидна – незамінні офісні супутники: ділові щоденники, планінги, альбоми для візитних карток тощо…».

Читати статтю повністю »


Фабрика «Поліграфіст» щороку створює нову колекцію продукції ділового асортименту «Ділова енергія» та надає можливість замовити нашу продукцію з різними варіантами персоніфікації на будь-який смак.

Тож і цього року запрошуємо Вас до співпраці та пропонуємо широкий вибір ділових аксесуарів, що стануть у нагоді та сподобаються Вашим колегам та партнерам.

Придбати нашу продукцію Ви можете у нашому фірмовому магазині або за телефоном Відділу замовлень: (044) 486-5797.

Творчого успіху!

 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.