Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Виставка «Світ канцелярії 2012»

25.04.2012
 
 
 

На початку квітня у виставковому центрі "АККО Інтернешнл" проходила ХХІІІ міжнародна виставка «Світ канцелярії 2012», в якій приймали участь понад 80 учасників з України, Росії, Турції, Латвії, Індонезіїї.

Наша Фабрика «Поліграфіст» цього року також приймала участь у виставці та традиційно представила нову колекцію учбового асортименту, а також нові розробки художньо-конструкторської лабораторії.

Протягом 4-х днів виставки було проведено ряд зустрічей з дилерами фабрики та досягнуті певні домовленості щодо подальшої співпраці. Наші представники в областях із задоволенням зазначили, що і цього разу нова колекція зошитів 2012 витримана в стилі «Поліграфіста»: яскрава, креативна та сучасна. Відвідувачі також звертали увагу на новинки ділового асортименту: обкладинки для паспортів та різноманітні ділові щоденники з нових матеріалів.

Більшість зошитів із новими дизайнами та всі новинки ділового асортименту вже можна побачити та придбати у фірмовому магазині ТДВ «Поліграфіст» (вул. Воровського, 35). Повний асортимент готової продукції з’явиться на полицях канцелярських магазинів по всій Україні протягом квітня-липня 2012 р.

Якщо Ви бажаєте детальніше проглянути обкладинки зошитів нової колекції – до Вашої уваги електронний каталог учбового асортименту 2012 р.

Фабрика «Поліграфіст» вітає всіх із наступаючими травневими святами та бажає всім натхнення та вдалого відпочинку!

 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.