Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Новий рік, а з ним і нові плани на майбутнє, не за горами! То ж раді повідомити, що на нашому сайті вже є каталог ділового асортименту «Ділова Енергія 2013».

Цього літа майстри художньо-конструкторської лабораторії фабрики «Поліграфіст» представляють нові розробки:

На початку квітня у виставковому центрі "АККО Інтернешнл" проходила ХХІІІ міжнародна виставка «Світ канцелярії 2012», в якій приймали участь понад 80 учасників з України, Росії, Турції, Латвії, Індонезіїї.

Довгоочікувана весна завжди починається зі свята 8 березня! Міжнародний жіночий день святкується у всьому світі. Це свято активних, енергійних, ініціативних жінок, що досягають успіху у роботі та сімейному житті.

Ось і прийшов той час, коли ми з задоволенням та хвилюванням (сподобається, чи ні?) вибираємо подарунки для свої рідних та близьких. Що ж обрати серед розмаїття заманливих пропозицій?

Бізнес-аксесуари - найкращі подарунки для ділових та енергійних людей до Нового року
Так вважає журнал «Секретар-референт», що у своїй статті «Бізнес-аксесуари - найкращі подарунки» розглядав тему новорічних свят та необхідність придбати цікаві, оригінальні та корисні подарунки для клієнтів та партнерів.

27 вересня по 30 вересня у найбільшому та найсучаснішому виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась п`ятнадцята міжнародна виставка реклами, маркетинга и мас-медіа REX 2011.

Фабрика «Поліграфіст» у якості партнера прийняла активну участь в у першому благодійному автопробігу в рамках проекту «АІС-дітям».

З 18 по 22 серпня у Київському палаці дітей та юнацтва буде проходити Національна виставка-ярмарка «Світ дитинства та школи», у якій буде брати участь Фабрика «Поліграфіст».

Яким би чином, не змінювалась мода ділових аксесуарів та не йшов стрімко уперед прогрес науки і техніки, надійним та незамінним помічником у роботі залишається діловий щоденник сучасної людини. Не даремно є таке прислів’я: «Що написане пером, не вивезеш і волом».

1..10  ::  11..20  ::  21..30  ::  31..40  ::  41..50  ::  »» 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.