Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Появилось интересное интервью с региональным управляющим директором издательства Hartley & Marks Publishers Inc Грэхэмом Конвэйем (Graham Conway), которое будет опубликовано в ближайшем выпуске журнала Office File. В нем он рассказывает про историю появления ежедневников, традициях компании и почему их ежедневники лучше iPad`a.

Фабрика «Поліграфіст» уже котрий рік підряд проводить безкоштовні екскурсії для школярів, щоб розповісти дітлахам про усі таїнства народження зошитів. Спеціально для них ми кожного року розробляємо та випускаємо зошити з найцікавішими та яскравими обкладинками.

Шановні покупці! Для вашої зручності на літній період змінено часи роботи нашого фірмового магазину.

З настанням весни розпочався новий сезон екскурсій на фабрику «Поліграфіст». Географія наших відвідувачів значно збільшилась. До нас приїздять учні не тільки київських шкіл, а й з районних центрів Київської області (Фастів, Бориспіль, Васильків)!

Минулої весни Київська фабрика «Поліграфіст» проводила акцію по обслуговуванню шкіл міста Києва по замовленню зошитів, щоденників, альбомів для малювання та нот для учнів, за цінами виробника на власній території, а також з доставкою за адресою школи. Більше 100-а шкіл скористались нагодою придбати учбову продукцію нашого підприємства.

З з 2 по 4 березня 2011 року у виставковому центрі "АККО Інтернешнл" проходила виставка «Світ канцелярії 2011» на якій фабрикою «Поліграфіст» була представлена нова колекція учбового асортименту 2011 року.

Спеціалісти фабрики «Поліграфіст» закінчують роботу над новою колекцією учбового асортименту.

Одне з гасел нашого підприємства - «Поліграфіст – друк успіху!». Для того щоб відповідати цьому девізу, у минулому році було придбано нове обладнання!

Бажаємо користувачам сайту здоров`я, натхнення, здійснення всіх мрій! Успіхів та наснаги у новому 2011 році!

Шановні користувачі сайту, Для Вашої зручності у розділі «Тиражний асортимент» ми додали до нашого сайту каталоги нашої продукції.

1..10  ::  11..20  ::  21..30  ::  31..40  ::  41..50  ::  »» 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.