Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

З 28 вересня по 1 жовтня у Києві проходила 14-та міжнародна виставка реклами, маркетингу та мас-медіа REX 2010.

З 28 вересня по 1 жовтня у найбільшому та найсучаснішому виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" відбудеться чотирнадцята міжнародна виставка реклами, маркетинга и мас-медіа REX 2010.

17 квітня фабрика «Поліграфіст» знову об’єднала зусилля працівників задля покращення стану території свого виробнчо-складського комплексу.

Із початком нової навчальної чверті розпочався наступний етап екскурсій на виробництво фабрики «Поліграфіст».

Спеціалісти фабрики увесь час намагаються вдосконалювати продукцію, що випускається, а також розроблюють новинки.

Саме зараз, на початку весни, фірмовий магазин фабрики «Поліграфіст» збільшив асортимент сувенірної та подарункової продукції спеціально до дня Світлої Пасхи!

Керівництво ЗАТ «Поліграфіст» провело ряд плідних переговорів із регіональними дилерами та VIP клієнтами з усієї України. Був зроблений аналіз співробітництва за 2009 рік.

«Готуй сані з літа, а віз – узимку», - твердить народна мудрість. В нашому випадку – не віз, а Нову колекцію учбового асортименту 2010 р.

На ринку видавничих послуг з’явилася інформація про те, що ЗАТ «Поліграфіст» почав друкувати книги відомих українських авторів та видавництв.

Бажаємо усім наснаги, нових ідей та успіхів у навчанні!

««  ::  11..20  ::  21..30  ::  31..40  ::  41..50  ::  51..56 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.