Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Новини

Фабрика «Поліграфіст», незважаючи на умови кризи, не зупиняє процес модернізації обладнання. В червні – липня 2009 року на виробництві було введено в експлуатацію комплекс обладнання для процесів після-друку від компанії Schmedt. Обладнання було інстальовано компанією «Поліграфічні системи».

Адміністрація ЗАТ «Поліграфіст» урочисто відзначила новаторів виробництва, які протягом минулого року запроваджували нові технології на виробництві.

Майже паралельно із проведенням Українських «Сезонів моди», ЗАТ «Поліграфіст» презентував свою нову колекцію учбового асортименту. Цього разу – без виставкового стенду на виставці «Світ канцелярії - 2009». Тим не менше, із дилерами фабрики була проведена дуже плідна робота на найвищому рівні.

18.04.2008 на фабриці «Поліграфіст» вперше після довгої перерви відбулась екскурсія школярів.

Вже декілька років поспіль напередодні травневих свят фабрика «Поліграфіст» проводить традиційні «суботники» на виробництві.

Період з жовтня по грудень – найжвавіша пора замовлень товарів ділового асортименту на новий календарний рік. Фабрика «Поліграфіст» заздалегідь підготувалася до шквалу запитів своїх клієнтів у сезон.

В гарячий сезон продажу шкільного асортименту, виробничий комплекс фабрики «Поліграфіст» вже на повну силу готує нову колекцію ділового асортименту 2008.

З 11 травня 2007 року ЗАТ «Поліграфіст» у рамках співробітництва з Європейською Бізнес Асоціацією започаткував програму знижок членам ЕБА на ексклюзивні паперово-білові товари власного виробництва.

У рамках виставки «Світ канцелярії – 2007», яка цього року розташувалась у новому виставочному павільйоні на лівому березі Дніпра, фабрика «Поліграфіст» представила Нову колекцію учбового асортименту – 2007.

На фабриці розпочата активна робота з друку Нової колекції учбового асортименту – 2007.

««  ::  11..20  ::  21..30  ::  31..40  ::  41..50  ::  51..56 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.